| Mimiiiiii a întrebat:

Baieti,cum este fata ideala pentru voi, atit fizic cit si moral?:-)

9 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

O fata inteligenta, care intelege anumite lucruri si care are principii sanatoase. Iar fizic, nu sunt f. pretentios, dar, sa fie cat de cat acolo, sa nu-mi fie rusine sa ies cu ea pe strada

| Dariusuu a răspuns:

Să fie o fată cuminte, puţin timidă, şi cu simţul umorului.

E de-ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia ideala pentru mine este enervant de incapatanata, ma poate pune la punct de multe ori, ma face sa rad des, reuseste sa ma scoata din sarite fiindca m-a facut sa o ador si o stie, ma face sa dau tot ce-i mai bun din mine, stie sa ma asculte si ce am nevoie, imi da o palma peste mecla fara teama daca am gresit, fiindca stie ca a devenit una din putinele persoane careia ii permit si se enerveaza, eventual o doare daca am facut greseli mari. imi da toata libertatea din lume, are incredere in mine ca tot la ea voi veni fiindca imi cunoaste tot ADN-ul, ma lasa sa experimentez; ii va face vant oricarei persoane care vrea ceva mai mult decat sex de la mine, fiindca e rea si odata ce are ghearele pe mine, nu va renunta la mine atata timp cat ne iubim. in rest, e clar ca o vreau inteligenta, independenta, om cu principii, idealuri in viata completate si puternica.
isi respecta corpul si se aranjeaza bine.

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Parfum.
le-ai dat clasa pana si baietilor care sunt intrebati cum e fata ideala pentru ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Totul pentru tine, doar ca sa te cuceresc. ca eu de fapt imi pun iubita in cusca si o las la plimbare numai daca poarta un GPS.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumoasa descriere. Ai gasit pana acum vre-una asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Da, am gasit doua femei. Dar mai am ceva de crescut fiindca ele sunt "out of my league" din punct de vedere intelectual.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Fizicul sa reflete moralitatea si principiile

| AndreiAndrei99 a răspuns:

O doamna pe strada, o gospodina in bucatarie si o curva in pat.Cum sa arate? ...ca un star porno.Aceasta este femeia ideala. Exista? NU! DE CE NU?!