| ionica56 a întrebat:

cand apare revista bravo cu jurnalele vampirilor? A aparut deja? Eu am cautat-o dar cei de la magazineled e presa au zis ca au primit doar Bravo la 2 lei... Ajutor.Ms:*Fundaalove struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@BunaDimineataSoare!
A aparut acum aproape o luna,cea,, Nesat,,.
Ea apare un numar da, unul ba.Deci o data pe luna apar cartile.
Urmatoarea carte cu revista BRAVO apare pe 19 iulie.In rest ai aia cu Joe pe coperta =)).
Si invata sa scrii mai corect si sa postezi la o categorie potrivita, ca asa nu risti decat butoane de report apasate.:D

:* www.bravonet.ro