| Elf_6325 a întrebat:

cand eram mai mica ma jucam un joc pe calculator cu un soarece care spunea Tortilla si arunca cu ardei iuti si TNT-uri. era ceva in stil Mario. va rog sa ma ajutati!

P. S. scuzati categoria. am pus intrebarea la aceasta categorie deoarece este cea mai vizitata iar probabilitatea de a primi un raspuns cat mai repede e mai mare.

1 răspuns:
| Andreutaa a răspuns:

Da sti imi pare raw ca mnu te pot ajuta.si eu ma jukm jocul acesta.se numea parca : maro.si ink cv nu-mi dau seama dar ai dreptate e un joc mario:*:X