| VanillaQ a întrebat:

Buna! Care ar fi explicatia psihologica pentru care o femeie ar putea fi atrasa de mai multi barbati in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Atrasa poți fi dar de iubit nu prea poți iubi mai mulți. E normal sa poți fi atrasa de mai mulți tipi dacă nu ești cu nimeni, unul e frumos, altul e amuzant, altul e inteligent etc, fiecare are alte calități atractive. În plus omul nu e ființă monograma, poate fi atras de mai multe persoane, dar atracția nu e ceva profund, nu înseamnă iubire.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sdau băiat? Ce varsta ai?

| ania a răspuns:

Natura pacatoasa si lacoma a omului.

| LastBlackNight a răspuns (pentru ania):

Chiar daca nu sunt crestin, sunt de acord aici cu putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil lipsa de activitate sexuala in ultima vreme.
Sau nevoia de a fii cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in calduri

Răspuns utilizator avertizat
| TeodorescuAndrei a răspuns:

Nu e nicio explicație psihologică ci e dintr-o categorie si anumea a ceea de MARE CURVĂ! laughing

| IonRupePista69 a răspuns:

Una e mama la copii alta e pofta inimii