| SperantaPierduta a întrebat:

Care este cea mai frumoasa surpriza pe care ati facut-o iubitului/iubitei de ziua lui/ei sau de aniversarea voastra?

2 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

O vodka.

| Laavgemini a răspuns:

Eu, unui fost iubit i-am pus petale de trandafiri de la poarta pana in camera lui (m-a ajutat si sora lui), iar cand a venit acasa pe mine m-a gasit in patul lui intr-o lenjerie rosie cu sampanie si un trandafir intreg. big grin... Hmmm sper sa te ajute ideea, daca sta la bloc ii poti presara petalele si pe scara, doar ca nu stiu daca ai acelasi noroc ca mine sa aiba si iubitul tau o sora care sa te ajute sad... Btw, bafta! :*