| cîrne a întrebat:

Ce e mai important pentru voi, fericirea voastra sau a iubitului/iubitei?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Daca ea e fericita eu sunt si mai fericit.

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ambele formeaza un intreg.

| Cryssy a răspuns:

Daca ar trebui sa aleg... As spune ca pentru mine conteaza mai mult fericirea persoanei iubite. Atunci cand iubesti cu adevarat ai face orice numai ca persoanei iubite sa ii fie bine. Cel putin eu asa gandesc. Numai bine! kiss

| BUBULINA a răspuns:

A lui happy
eu sunt fericita daca e si el fericit
daca el e fericit sunt si eu fericita

| oz a răspuns:

A familiei...

| daniDeeDee a răspuns:

Ambele.

| lostcontrol12 a răspuns:

Daca el este fericit, atunci si eu sunt si invers.de aceea suntem un cuplu.

| carmi_6480 a răspuns:

Depine de situatie, daca si el vrea sa ma faca fericita pe mine atunci o fac si eu, daca el e egoist si se gandeste la el de ce sa o mai fac si eu? pana la urma noi ar trebui sa ne iubim mai mult ca pe oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fericirea împreună în armonie și împlinire.
Pa, pa.