| So Good a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa surpriza a iubitului vostrutongue?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Pai iubitu' meu imi face multe surprize si toate sunt frumoase :X kiss

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A făcut 11 ore pe drum ca să mă întâmpine în gara din oraşul meu, eu venind după 19 ore pe drum.
Cred că cea mai frumoasă supriză de ziua mea de mulţi ani încoace.

| ßέßέ a răspuns:

Sa imi zica ca ne intalnim in locul X, eu sa ajung acolo si sa nu fie. tot eu sa il sun si sa imi zica ca nu mai poate veni. Asta o fost cea mai frumoasa surpriza din partea lui! laughing

Răspuns utilizator avertizat