| Anonim_6457 a întrebat:

cat de importanta este infatisarea fizica la un|o baiat|fata pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Pentru mine este sincer irelevanta. Adica nah, nici cu una sa sperii caini pe strada, dar cu o fatuca decenta CURATA, carismatica, care stie sa se ingrijeasca. Adica sa ajunga la apogeul aspectului ei fizic. Sa stie sa isi puna in valoare tot ce are mai frumos si sa ascunda partile urate. Atat vreau sa faca...si pe mine m'a cucerit.

9 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

In prima faza, aspectul fizic creeaza o legatura, aprinde o scanteie, stabileste niste legaturi, deci are si el o importanta, nu stiu insa cat de mare, depinde de la persoana la persoana.
Evident, acum n-o sa umblu pe strada cu dracu' de mana, dar nici cu unul care se ingrijeste mai mult ca o femeie. Important pentru mine e sa aiba ceva care sa-mi aminteasca de idealul meu masculin, Johnny Depp laughing)). Daca e chiar el, atunci cu atat mai bine big grin.

| Denisa a răspuns:

Pentru mine cam in proportie de 30% ar fi important aspectu fizic. Sunt de parere ca personalitatea, caracterul si studiile il fac pe om si nu aspectul fizic. Nu cer multe de la un baiat. Nu vreau sa fie foarte frumos, vreau doar sa fie curat si ingrijit. Oricum frumusetea e trecatoare si fiecare om are macar un lucru frumos la el, ochii...corpul, fata, etc. Normal ca prima data vezi aspectul fizic si apoi continutul dar ar trebui sa incetam sa privim ambalajul si sa vrem sa privim mai profund.

| Tigrilă a răspuns:

Nu prea pun cont pe aspectul fizic...bine adica sa arate decent sa aiba tot ce are o fata ^_^ sa nu fie piti.nu imi place sa merg cu "maimute roz" la brat. nu imi plac fetele tupeiste si cu un tupeu=nesimtire! in rest daca ma face fericit e fata perfecta!

adi stie ce vrea smug

si va rog aduceti niste fete din playboy pentru @cobra

Nu mai va laudati fratilor!

| Lolo_3214 a răspuns:

Intr-adevar conteaza aspectul fizic prima data. Dar poate fi super frumos ca daca pe parcurs ce-l cunosc se dovedeste a fi vreun nesimtit oh go on

| Anonim_6457 explică:

Ce a zis Adii rolling on the floor rolling on the floor te-ai facut de tot rahatuu`straight face

| opschris a răspuns:

Stiu ca e aiurea dar nu ma pot indragosti de o fata daca nu e frumoasa si cu forme apetizante. pur si simplu nu pot. sory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine mereu va conta felul in care se poarta un baiat si cum gandeste, nu in ultimul rand personalitatea conteaza!happy

| Cobra_4343 a răspuns:

Depinde big grin eu fiind baiat avand in vedere ca eu arat bine si am ceva in cap as dori ca fata sa arate bine si sa fie isteata tongue nu intotdeauna aspectul fizic conteaza dar conteaza si el

| Adii_7963 a răspuns:

Fata vreau sa fie frumoasa si buna, asa voi uita de masturbare straight face