| SimonaNicoleta20 a întrebat:

De ce un băiat cand ma vede incepe să rada aiurea?
Credeti că rade de înfățișarea mea?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Păi, in cazurile in care râde aiurea, fără un motiv determinat, nu are sens să-i acorzi importanță.

| sierra1 a răspuns:

Trimite o poză, dă un link să ne dăm cu părerea la obiect

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu râde aiurea. Când te vede, tensiunea sexuală pe care i-o provoci și-o descarcă prin râs.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Râde singur?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru floresdemayo):

Da adica m-a vazut se uita la mine si începea să râdă, si m, - am simțit 0rost si enervată

| oglindasultanului a răspuns:

Rade de tine ca esti un bufon, ai facut zis/ceva prostesc, sau a aflat el ceva.

| Invictusman a răspuns:

Ar trebui sa îl ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E singur sau însoțit de prieteni sau conoștiințe când te vede și începe să râdă de tine?

| AndreeaWTS a răspuns:

Dacă nu ne dai un link cu o poză, n-avem cum să ne dăm seama.

Mie mi s-a întâmplat o singură dată când m-am întâlnit cu un amic dar plecasem de acasă cu tricoul îmbrăcat pe dos.