| anonim_4396 a întrebat:

ce ar trebui sa insemne daca prietena mea 10 minute ma uraste, 15 minute imi spune ca ma iubesti, o ora ne certam si cand i spun ca nu stie ce vrea imi spune ca nu e asa.Suntem d mult impreuna voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Este pe duca relatia.
Incearca sa porti o discutie cu ea si vezi daca mai are rost sa continuati.

| Simo0Sim a răspuns:

Nici ea nu prea stie ce vrea

| odin999 a răspuns:

Iti spun eu sincer ce vrea. Vrea sa o domini ca pe o catea in calduri. astea sunt instinctele primare. femeile se excita cand sunt dominate, viseaza ca sunt violate. trebuie sa o iei mai cu forta. multe nu recunosc de rusine dar asa e