| GenesisXD a întrebat:

ce ati face daca pentru o zi v-ati trezi in pielea iubitului/iubitei (in orice caz, de sex opus)? - iar daca nu aveti prietena/prieten, in pielea oricarui personaj de sex opus -.

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Hmm. MI-ar placea sa ma trezesc in pielea iubitului meu. m-as duce si as avea o discutie serioasa cu mama ( adica viitoarea mea soacralaughing ) care nu ma suporta nu o suport laughing, m-as studia foarte detaliat probabil, si dupa nu stiu...m-as duce la "unchiul", "matusa", pe care eu nu ii cunosc foarte bine, as sta de vorba cu "prietenii mei", si cam atat cred. poate mi-ar mai veni idei pe moment

5 răspunsuri:
| SweetyNuta a răspuns:

În primul rînd aș țipa cît mă ține gura apoi aș răsufla adînc, după asta aș face tot ce făcea persoana respectivă înainte

| daassh a răspuns:

Intr-adevar as exploata lucrul acesta la maxim, si pana la urma o sa ma obijnuesc.

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

As lua-o la fuga pe afara, as prinde oportunitatea de a face ceea ce nu puteam face inainte, fara sa fiu certata... laughing. As traii ziua aia la maxim laughing big grin.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Probabil ca as face sex cu mine...adica cu el care e in pielea mea. Din curiozitate, sa vad cum simte baiatul.
Apoi as iesi cu prietenii ''mei''
As discuta cu parintii
etc

| beYo0o a răspuns:

M`as speriahee hee m`as duce la baie sa vad ce am in pantalonilaughing apoi as incerca sa ma integrez in peisaj ca si cum nu as fi eu in pielea lui tongue