| Carmen a întrebat:

Buna:* ce ati face daca persoana voastra iubita nu stie sa sarute sau nu va excita atunci cand va sarutati?:-s

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

O sa invetse cu timpul, daca tu sti si el nu atunci indruma-l tu.

| Razvan a răspuns:

Daca ma sarut cu el nu trebuie neaparat sa ma excite, ci sa fie romantic. Daca nu stie, il invat.Care e problema? Nimeni nu s-a nascut invatatoh go on

| Mya a răspuns:

Daca nu ar sti, ar invata pe parcurs, nu e o problema asta...insa daca nu-ti place sa te saruti cu el, asta e partea a doua si nu ar mai fi "persoana iubita". Daca nu te simti atrasa de partener, acea relatie nu va dura.In plus, de ce ai vrea alaturi pe cineva cu care nu te simti bine?

| lastman024 a răspuns:

Adica crezi ca de un simplu sarut ti se va face o pofata foarte mare de sex? se poate sa te faca prin sarut sa te gandesti la sex, dar nu orice poseda aceaasta arta. tu stii bine ce il place, nu fi timida si spune-i cum vrei sa te sarute.

| Angel_4471 a răspuns:

Daca il/o iubesti o sa te exciti de la saruturile lui/ei. Daca nu stie, invata-l/o, crede-ma nu e asa de greuwinking

| scumpyk_4662 a răspuns:

Daca nu stie lasi invata, asa cum am invatat si eu la randul meu...