| DemonCuInimaDeInger a întrebat:

ce calitati ar trebui sa aiba fata visurilor? Dau fundahappy (intrebare pentru baieti)

Răspuns Câştigător
| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

1. sa arate destul de bine nu ca "muma paduri"
2.sa nu il folosesti ca un sclav sai impui multe lucruri
3.sal iubesti...
alt cv nu prea mai stiu laughing mie astea vreau sa le aibe o fata tongue

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Calitatea numită ţâţe.

| Vibrations a răspuns:

1. Să gătească bine
2.Să știe instinctiv că nu are voie să părăsească bucătăria decât atunci când am nevoie de ea în dormitor (pentru a sterge praful de pe noptieră)

| Zeref a răspuns:

Doamna in societate si c, urva la pat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Orsaria_1993 a răspuns:

Nu exista asa ceva si nu incerca sa devi altcineva pentru o anumita persoana pentru ca poate esti perfecta asa cum esti pentru altcineva