| EvaTramell a întrebat:

Bună ce înseamnă când un băiat Îți spune ca esti unica și ca simte ca ai sufletul frumos? Te place?
Vreau răspunsuri xD

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vrea sa te manance la cina.

| ania a răspuns:

Însemnă ori că chiar te apreciază și urmează o cerere în căsătorie, ori că știe că fetele își doresc să audă asta și te cei simți așa de amețită încât vei fi dispusă și să faci sex.

| Sociopat a răspuns:

Probabil e disperat si nu stie cum sa ti-o dea mai repede.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Poate da, poate nu, poate incearca sa te cucereasca xD

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu ce crezi?

| LoveSleep a răspuns:

Chestia cu "ești unică" nu poate fi luată în considerare. Toți suntem unici, e logic.

Orice tip care îți spune că "ai sufletul frumos" ori e foarte pămpălău ori vrea să facă sex cu tine. Pentru că doar în momentele de mai sus poți scoate perle de genul.

| Oana92 a răspuns:

Mai direct de atat nici nu cred ca ti-ar putea spune asta...

| seth2016 a răspuns:

>> Îți spune ca esti unica și ca simte ca ai sufletul frumos? Te place?

Fara sa dai detalii poti sa dai si cu zaru'. Depinde in ce context a facut asta si cum a facut-o.

Daca dupa ce ti-a spus te-ai simti bine probabil te place.

Daca ne intrebi pe noi fiindca te-a bagat in ceata poti considera ca nu te place.

| ewfrfvcd a răspuns:

Daca ti-a spus asta cel mai probabil te place pentru ca iti dai seama ca nu la orice fata ia-r spune asemenea cuvinte, cel putin asa cred eu ca baiat. Funda?

| ewfrfvcd a răspuns:

Daca ti-a spus el asta cel mai probabil te place pentru ca iti dai seama ca nu orice fete i-ar spune asta, cel putin asa cred eu ca baiat

| Lenny_Poofey_1973 a răspuns:

Nu.