| babyV a întrebat:

in clasa este un baiat de care imi place. el stie ca il plac si sunt sanse ca si el sa ma placa.cum sa aflu ce simte pentru mine?
ps:nu vreau raspunsuri d genul "i-ati inima-n dinti si spune-i"
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Diiana232997 a răspuns:

Pai bate apropo-uri de genul :'' auzi. cum de nu ai prietena deoarece esti foarte dragut ", " care e cea mai draguta fata din clasa noastra " sau " daca unei fete i-ar placea de tine, si ar vrea sa fie impreuna cu tine tu ai vrea? "
Ceva de genu`laughing, glumeste mereu cu el si baga-te in seama laughing