| andreeaaa1 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca probezi rochii de mireasa.Asta am visat aseara si ma cam pune pe ganduri.Scz pentru categorie dar e cea mai populata.

5 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Exact visul < reprezinta ganduri, dorinte si placeri. Probabil te gandeai si...thinking iti face placere sa admiri rochii. Ma rog, nu e nimic rau! Bafta.

| lolytagirl a răspuns:

Se poate intampla ceva rau (asa se spune)dar eu nu cred deloc.Si eu m-am visat mireasa si nu mi s-a intamplat absolut nimic rau.

| frumusikgirl1 a răspuns:

Se spune ca iti moare cineva...

| stapanullumii a răspuns:

Visul reprezinta. o dorinta, o temere, o relatare e realitatii recent trecute. sau orice derivat care s-a intamplat in trecut, ai vrea/nu ai vrea sa se intample in viitor, nu ai fi vrut/ai fi vrut sa se intample in trecut. deci nu reprezinta decat. Gandurile tale...

| andreeaaa1 explică:

Nustiu daca are legatura cu visul dar aseara unchiul meu a intrat in spital cu doua coaste rupte...:-