| maria004 a întrebat:

Ce intelegeti prin indiferenta atrage? Un baiat pe care il plac mi-a spus asa tine minte indiferenta atrage.

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm intr-un fel are dreptate! zi-mi de nu este adevrat! nu stiu de obicei...( de ex: fetele frumoase sunt asteptate sa fie abordate ) si cand li se strica momentul poccc, isi pune intrebare : De ce nu eu? De ce ea? Ce are ea si nu am eu? hmm aici devenitzi voi agitate si incercatzi sa gasitzi explicatiii! prinde bine la noi indiferenta, voi care sunteti foarte bine atasate de "alinturi etc" ...sau poate am eu imaginatzia foarte bogata!

| Ballet a răspuns:

Buna.
Poate a vrut sa iti spuna ca esti prea insistenta si te va placea mai mult daca o sa fii indiferenta. Crede`ma, a avut dreptate.
Nu doar in dragoste, ci si in prietenii.
Sau poate a vrut sa spuna ca tu esti atrasa de el fiindca este indiferent, ceea ce probabil a fost pe jumatate o gluma.

Succes.