| laviniabeluska11 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții plini de mușchi, lucrați și foarte aranjati? In general vor doar sex?

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In lipsa dorintei sexuale nu ne am pierde timpul cu voi, poate asexuali, gay in rest simtim dorinta sexuala in mod involuntar, indiferent de cata masa musculara ai, nici un baiat nu vrea sa fie prieten cu o fata ce dumnezeu, vrea si sex, e ceva normal de asta ne numim hetrosexuali, vad ca voi fetele nu stiti ce inseamna hetrosexualitate https://ro.wikipedia.org/wiki/Heterosexualitate

| Violleta2022 a răspuns:

Ma lasa taman rece muschii lor!
Prefer unul inteligent si curat, decat un cocalar umflat de muschi si plin de basini in cap.

| mihai69 a răspuns:

Și ce crezi, că noi ăștia fără mușchi și „six-pack" nu vrem?!?

| Catrice a răspuns:

Dacă nu pot cuceri o femeie cu mintea, o cuceresc în pat big grin

| Hammurabi a răspuns:

Ăștia care merg la sală și trag de fiare să se umfle mușchii pe ei, în general vor să compenseze că au puța mică.
Dacă nu reușesc cu mușchii, își cumpără BMW. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

BMW sigur trebuie sa functioneze.
Cu muschi singurul lucru care se compenseaza e ca sunt abordati de barbati gay laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Bleah.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru supadeceapa):

Ti s-a aplecat de la atata ceapa-n supa?
tongue

| supadeceapa a răspuns (pentru GirlOnline81):

Nievăr.

| mentholinks a răspuns:

De ce generalizati totul pe categorii de oameni? Unii, da, unii nu. Nu exista 2 oameni la fel, cand o sa intelegeti?

| Plato a răspuns:

Nu prea multi se chinuie sa faca six pack pentru a avea o singura femeie. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti par ca ar vrea doar sex?
Poti sa-i intrebi, Depinde de persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu inseamna ca vor doar sex. Trebuie sa cunosti un om inainte de a-l cataloga.

| Paul754880338 a răspuns:

Dar ce parere aveti, daca am scoate sexul din discutie su am observa ca muschii sunt o consecinta a unui stil de viata si nu este nicidecum generat de dorinta sexuala, ba mai mult nu intotdeauna exclude capacitatea de a gandi. Mai aproape mi-ar fi sa cred ca unii (si barbati si femei ) considera asta(forma fizica ) prea greu de obtinut pentru propriul corp si atunci, ce ramane de facut decat sa arunce cu noroi in ce care o fac. Mai simplu si cu mai putin efort, evident.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Şi aia fără muşchi vor sex big grin

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Toti vor sex. Mie una imi displac total astia cu muschi si super aranjati. Barbatul e barbat, nu trebuie sa arate ca femeia. laughing)

| HadesSs a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Zici acum dar cand l-ai vazut pe actorul din AquaMan te-ai udat un pic recunoaste laughing

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Bărbații fără mușchi arată ca o femeie, idioato. Și ce dacă toți vor sex, ne numim heterosexuali până la urmă și scopul nostru este reproducerea.

| Paul754880338 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

A arata curat este mai putin masculin, sa inteleg? Sau muschii au devenit apanaj feminin? In ambele cazuri felicitari doamnelor si domnisoarelor, dar ajutatii si pe baieti, nu ii descurajati.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Paul754880338):

Doamne fere-ma laughing)
Ce sariti asa in capul meu? E strict parerea mea.

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Pe internet suntem ceea ce vrem sa fim nu ceea ce suntem, fetele una spun, alta aleg

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Multe fete iti arata vaginul la videochat sau sunt sugarbaby dar ele pe net sunt sfante si dai si sfaturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Iti displac muschii sau cei metrosexuali?laughing

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Mie imi "miroase" mai mult a femei care habar n-au sa faca sex decat a sfinte... dar, na... gandim diferit big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dau sfaturi bune doar ca trebuie sa fii atentlaughing

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ce canti acolo? hai ca ciripesti ceva acolo, e primavara ai venit din africa pasarico

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Mda. Ce să le faci.

| Paul754880338 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Scuze! Nu am intentionat sa sar in capul tau. Doar imi spuneam parerea.

| Plato a răspuns (pentru Paul754880338):

Exista mai multe tipuri de barbati cu muschi, cred ca stii. Aia aesthetic (nu sunt sigur ca asa se scrie) arata gayutz, pe cand crossfit, bulk, powerlifting e altceva. Inteleg ca te-ai ofensat, dar nu privesti in esenta.
Aesthetic nu te faci doar datorita stilului de.viata, ci asta vor ei, sa prajeasca oua pe abdomen.

| Paul754880338 a răspuns (pentru Plato):

Multumesc pentru raspuns! Se crede deci, ca abdomenul acela definit este o optiune ca si lacuitul unghiilor sau vopsitul parului, pentru care daca ai optat a doua zi dimineata te-ai trezit fit ca un stripper poti fi etichetat "gay " sau "feminin ", pentru ca desigur nu este masculin deloc.

Era mai demult o vulpe care nu prea ajungea la struguri si apoi zicea ca oricum sunt amari. O mai fi printre noi acea vulpe?

| Paul754880338 a răspuns (pentru Plato):

Esenta, pe care tu o mentionezi, este de fapt putin in afara discutiei. Ce nu ai inteles si am sa iti spun acum, este ca acest curent feminist, devenit ulterior extrem de feminist, generat si promovat de catre acele femei care considera ca in jurul zonei lor pubiene se invarte universul, au inceput incet prin a spune cand, cum, unde, in ce fel trebuie barbatul sa fie, sa faca, sa existe, iar acum pentru unii au un aspect fizic mai placut ca barbati decat ele ca femei au decis ca nu e cool deloc si este mizerabil chiar sa tinzi spre asa ceva. Cer scuze doamnelor si domnisoarelor normale care nu se recunosc in descrierea de mai sus. Ii rog pe baietii care au de gand sa isi imbunatateasca aspectul fizic sau chiar o fac sa dea ascultare acestor ineptii. Daca asta inseamna sa fii gay atunci ei au nu doar toleranta din partea mea, ci si mult respect.

| Plato a răspuns (pentru Paul754880338):

Mda, te ofensezi in continuare. Nu are nicio legatura cu feminismul, ci cu feminizarea.
Nu ma intereseaza deloc ce gust au strugurii aia, ca ii las femeilor.winking
El e masculin: https://imgur.com/a/8JO6Bjq
Ea e draguta: https://imgur.com/a/kftQ7oT

| Paul754880338 a răspuns (pentru Plato):

Ofensator este faptul cei din trbune sunt absolut intotdeauna mai priceputi decat cei din teren.

| GirlOnline81 a răspuns:

In general barbatii vor sex. Si femeile vor la fel de mult, dar nu recunosc de teama sa nu fie puse la zid.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu o fac pentru ca vor doar sex ci pentru ca se respectă pe sine si pe iubitele lor.

| Plato a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Da, si au trait fericiti pana la adanci batraneti. laughing

| Realli a răspuns:

Și noi ăștia cu burtă ce facem, ne uităm la ea?

| Magda20 a răspuns:

De obicei genul asta de băieți sunt gay.

| Carol83459 a răspuns:

Vor puta