| AlexBitza a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii de la tara asa in general? dar de cei de la oras?
care sunt mai de treaba cu care va intelegeti mai bine?

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Da nu inteleg care e diferenta ca daca esti de la tara sau daca esti de la oraas, stai ca n-am inteles. Pai ce pana la urma nu toti am plecat de la tara? Hai sa fim serios, chiar si vedetele cele mai mari tot de jos au plecat.Nu`i nicio diferenta intre acesti oameni si ma port LA FEL cu ambele tipuri de oameni, atata timp cat au bun simt e si mai bine. E, ca unii nu au o situatie materiala mai buna nu` ar fi vreo piedica sa nu ma inteleg bine cu ei, ca unii n`au bani pentru o educatie aleasa, de asta imi pare rau sincer.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aia de la tara sunt...cum sa zic eu fara a jigni vreun animal/pasare?thinking
Sunt mai... fara maniere.Adica n-au deloc.Nu apreciez si n-am apreciat niciodata cuvintele fara forma spuse doar de dragul de a nu tacea. Ori baietii aia intrec orice limita, la capitolul verbal.Isi lauda faptele din porumbii, grau, fasole, campie cu diverse domnisoare(nici fetele nu sunt mai prejosoh go on) de parca ar merita sa iti treci in CV astea. N-am nimic personal cu ei, dar le lipseste etica. A se intelege ca ma refer strict la cei de la tara de la mine.Baietii de la oras daca nu sunt cocalari/smeckeriti/talentati sunt okwinking

| Adredemesconf a răspuns:

Pai cred ca cei de la tara sunt mai cu bun simt. Acum, in vremurile astea, pe la oras gasesti aproape(ATENTIE: APROAPE) numai cocalari.Bineinteles cu multe exceptii.
Te pup

| shtephie a răspuns:

Cred ca baietii de la tara sunt mai edukatzi, mai sinceri decat baietii de la oras!

| Insurgent a răspuns:

Pai acum si depinde de ce baieti:p, tipii de la tara pot parea mai educati, insa nu intotdeauna, dar baietii sunt baietii.si tot baieti raman!, asa ca l-a o singura veste socanta de tine te ste deja satu., deci nu stiu ce sa zictongueunii sunt de treaba unii deloc, insa la oras sunt foarte multi tampiti rareori gasesti pe cineva de incredere, asa ca concluzia este, depinde de cum ebaiatultongue, nu pot sa zic care sunt mai de treabatongue

| rockaholic a răspuns:

Clar ma inteleg mai bine cu aia de la oras.
Aia de la tara sunt toti manelisti...cocalari, iar fetele pitzipoance.

| rockaholic a răspuns:

Ma rog... vroiam sa zic aia de unde am eu casa la sat, ca eu stau la oras.

| AlexBitza explică:

Stati linistiti/linistite ca nu sunt cocalar si toti cei de pe aici nu sunt cocalari deci nu mai juedecati gresit...

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Eu una ador baietii de la oras pentru.ca ei nu sunt cocalari...in bucuresti sunt numai rocjeri si ii ador :X:X:X::X:X