| Ariela272000 a întrebat:

Bună, ce pot face? Si-a dat drumul in mine... sunt foarte speriata, cum pot sa aflu dacă nu sunt însărcinata și ce pot face?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Un test de sarcină.
Chiar dacă nu iasă nimic din prima, îl repetați peste o zi, două.
Folosiți un irigator, cu apă caldă, nu fierbinte, faceți spălări în interiorul v***...lui. Înainte se folosea apă cu oțet. 3 de apă la 1 cu oțet.
Sănătate!

| SilentRain a răspuns:

De ce Dumnezeu faceți sex, dacă nu poți sa fi responsabil și nici măcar cum sa previ o sarcina...
Ai auzit de Pastia de a doua zi? Test de sarcina suna cunoscut?
Documentează-te! Ai pe net o tona de informații

| Felissa13Eden a răspuns:

Indicat ar fi sa faci un test de sarcina.Sansele sunt 50, 50 sa fi ramas gravida.Folositi prezervativ mereu ca sa nu mai stati cu frica.
Pilula de a doua zi ar mai fi o varianta, poti sa o iei pana la 72 de ore de la contactul sexual.