| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a întrebat:

. Buna.
Ce recomandati impotriva depresiei?[dau fundita]

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

Ciocolata neagrahappy
Suna un prieten sau o prietena si iesi afara... du-te prin parc. uitate dupa niste baieti si poate iti trecetongue
Cautati ceva de lucru sa nu te mai gandesti la probleme happy
Uita-te la niste comediitongue
eu stiu?! Fa ceva ce iti face placere.
Eu cand sunt stresata sau suparata ca sa imi treaca imi ocup toata ziualaughing
daca cumva ploua imi scot toate hainele din dulapuri si incep sa le sortez din nou laughingbig grin

14 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Muzica, sex, dulciuri si un cartier nou.Mai de graba niste prieteni noiwinking.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Niste persoane care sa treaga de tine, sa te scoata afara, sa n-ai timp sa te gandesti la anumitul lucru care ti-a provocat depresia. Pup.

| ELD a răspuns:

Iesi cu prietenele, sau alearga de dimineata, citeste o carte dupa parerea mea mi se pare cea mai buna recomandarehappy succes:*

| username_8290 a răspuns:

Prieteni!

| Gabitsza a răspuns:

Prieteni cu care sa comunici si bautura sa uiti de suparare happy sau uitate la un film de comedie ceva la telenovele in niciun caz.asa.du-te la disco.in club undeva danseaza distreaza'te nu sta acasa si mai ales nu sta singura ca sa iti aduci aminte de lucrurile proastewinking

| gabriela a răspuns:

Nu raspunde nici macar medicamentul daca nu are persoana gandire pozitiva. Pentru tratament medicamentos trebuie consultatie la medic, neaparat! Sanatate.

| godessdiana88 a răspuns:

Daca depresia a aparut din cauza de Dragoste neimpartasita | Iubire intre agonie si extaz ai aici tratamentul : http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......intre.html

| Ancestralsoul a răspuns:

Yoga, comedii multe si odihna.

| kammy_7511 a răspuns:

Inghetata

| Vogelspinne a răspuns:

Pai o iesire undeva la aer curat gen padure/munte big grin cateva zile

| PaulaPSM a răspuns:

Pai cel mai bun remediu impotriva depresiei este sa ai putin orgoliu si optimism.Eu asa zic, dar ar trebui sa ai si niste persoane langa tine care sa te ajute, sa te spijine, care sa fie alaturi de tine la nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antidepresive.

| alexmariiia a răspuns:

Dulciuri, muzica sh prieteni! pe mine m-au ajutatbig grin