| MeLLa_2137 a întrebat:

Buna!
Cine imi explica si mie cum sta treaba cu "RANK" de pe acest site?
Ce inseamna? Si la ce foloseste sa aduni multe puncte?
Si cum poti sa aduni mai multe puncte?
fundOi; x!

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Rank-ul iti arata pozitia pe care o ai in momentul actual, in functie de numarul de puncte.Rank-ul ajuta sa urci in top, ca sa il ai mai mic trebuie sa fi cat mai activa pe site. Punctele le poti aduna, raspunzand la intrebari, si sa fi cat mai activa pe site. Sper ca ai inteles.Pa, pa

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Rank-ul arata pozitia ta in clasament.
Iar pentru a afla raspunsurile la restul intrebarilor, citeste Intrebarile frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente!
Succes! Numai bine!