| Iulia8659 a întrebat:

Cine imi poate zice ce zodie sunt cei care sunt nascuti in 21 mai?

10 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Taur

| doc69 a răspuns:

Gemeni.afli si pe net daca intri pe siteuri cu astrologie

| Jesss a răspuns:

Este prima zi din gemeni si pentru cei ce spun ca e jumatate taur jumatate gemeni, este o tampenie, eu sunt nascuta pe 19:01 si nu sunt jumatate capricorn jumatate varsator...

| ComatoseWine a răspuns:

E taur.

| Cezar a răspuns:

Este greu de spus o zodie exacte. Toate zodiile se calculeaza de pe 21-22 a lunii pana pe 21-22 a lunii urmatoare. Poate fi ori taur, ori gemeni.

| InuIo a răspuns:

Esti taur dar ai influenta si din gemeni. Sau asa ceva:-p... sper ca te-am ajutat.

| Elle1470 a răspuns:

Din cate stiu, conteaza si ora la care te-ai nascut. Eu sunt nascuta pe 21 mai si am influente si din taur,si din gemeni, desi dupa ora, as fi gemeni. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt jumate taur jumate gemni pentru ca sunt chiar din ziua in care se terina cu zodia taur si incepe zodia gemeni

| αntoniα a răspuns:

Am sa iti dau un link unde iti vei putea afla zodia exacta+zodia chinezeasca si mai multe.Te las pe tine sa descoperi;)
Ok, deci asta e link-ul:
http://www.eastrolog.ro/webmasteri/calcul-zodii.php
Sper ca te'am ajutat:D
Paa!:-*
*.*