| blackangel1618 a întrebat:

Bună, cine mă poate ajuta cu o informație, am 21 de ani sunt din Râmnicu Vâlcea și vreau sa fac o întrerupere de sarcina de tip medicamentos, am găsit un cabinet particular al doamnei Popescu Aurelia și mă interesează dacă a mai făcut cineva așa ceva sau dacă o cunoaște cineva ( nu vreau comentarii gen este păcat sa faci avort gândește te bine etc ) dau funda pentru cel mai bun răspuns

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca cineva de pe acest site sa-ti ofere un raspuns concret in privinta informatiei solicitate, dar pana atunci te invit sa accesezi si citeste modul in care se desfasoara o intrerupere de sarcina prin metoda medicamentoasa.
http://www.sfatulmedicului.ro/......catie_9389
https://www.gynmed.at/ro/avortul/tabel-comparativ
Acceseaza si urmatorul site, care s-ar putea sa te intereseze :
www.avortchiuretaj.ro Avort medicamentos = 500 Lei, include : consultatie, ecografie, medicatie, recontrol.
Intreruperea sarcinii medicamentos cu un medicament autorizat in Romania. Clinica de ginecologie se afla in Bucuresti, Calea Victoriei 142. Tel. 021 31 31 436 sau 0727 235 233. www.mifepristona.ro, www.avortchiuretaj.ro, www.mbcal.ro.
Avort chirurgical = 500 Lei totul este inclus. Tel.: 0727 235 233
Multa sanatate!

| Teo29 a răspuns:

Cica nu vrei comentarii ca este pacat, sau sa te gandesti bine. Pai nu e nici pacat, nici nu te gandi bine happy

Doar na... opresti o inima a unui copilas care nu are vina distractiei tale, nu e mare lucru.

Citeste pe net informatii despre ce faci, incepand cu 16 zile inima copilui tau bate, uita-te pe ecograf cum misca si cum ii bate inima inainte sa faci avortul.