| fey a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva din valcea a facut inseminare artificiala la popescu aurelia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Dar de ce doresti sa faci aceasta inseminare? Ai facut vreun tratament in aceasta privinta?

| fey explică (pentru BIOO):

Pentru ca nu raman insarcinata si as vrea sa incerc o inseminare artificiala

| BIOO a răspuns (pentru fey):

Da-mi id-ul tau in privat sa discutam de problema ta si poate gasim o rezolvare pe fond BIO! Sanatate!