| love66 a întrebat:

Cine stie cum se face o poza pe tot monitorul de la tastatura?

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Apesi pe Prt Scr Sys Rq accest bun si dupa intri la paint si dai pe edit dai pe paste si salvezi imaginea unde vrei succes

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Faci un print-a[esi Print Screen, te duci in Paint ii dai paste
Sau mai simplu. daca ai Photoscape te duci la Screen Capture, setezi Full Screen, si salvezi imaginea.

| Murzik a răspuns:

Ai gresit categoria!

| AllTogether a răspuns:

Apesi print screen

| maooops a răspuns:

Simplu apesi tasta Windows + L

| Flory_4599 a răspuns:

Daca am inteles bine nelamurirea ta..tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe 'Print Screen' (un buton de pe tastatura) si dupa intri in Paint si apesi 'Ctrl+v' si iti apare imaginea, pe care ai captat-o.