| secret2310 a întrebat:

Cred ca am o problema grava si nu stiu ce sa fac. Sunt casatorit si am doi minunati copii. sufar de (o boala )legata de sex. Credetima ca nu ma mai satur, fac dragoste cu sotia mea de 2-3 ori pe zi si cel putin 8-9 (labe de control) ma masturbez. e o boala? Scuzati si va multumesc pentru sinceritete

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

O compatimesc pe sotia ta, faci dragoste sau sex, mergi la doctor, dar eu cred ca te lauzi, ai fi primul barbart care face asa ceva, serviciu ai, copiii sunt acasa de 2-3 ori pe zi, noaptea ce mai faci te odihnesti dupa ce ai facut ziua, da-ti " labele cu ardei iute, sincer ti-am scris...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la medic.

| Parintele a răspuns:

Elena are dreptate.cand ai tu timp de atata pasiune.nu ai munca? si daca te masturbezi de 8-9 ori pe zi cred ca e vai de organul tau... dar mai ales de psihicul tau... daca nu cumva minti.mergi la un medic.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Io nas fi suparata in locul sotieilaughingpe putini i mai duce motoru din ziua de azi pentru ca ei viseaza de la 13 ani sa dea si ei cevalaughingdaca e vb si de laba.hmmmmmmm...nu stiu ce sa zic

| remus a răspuns:

dai cu flit.

| iluminous a răspuns:

Am cititi despre asta, si daca tu spui adevarul, se numeste NIMFOMANIE.este ca un fel de boala insa nu se poate trata, este ceva cu care trebuie sa te lupti psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu esti casatorit si sexul fiind exclus ti-a ramas numai baia si speranta ca ai sa agati ceva de pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa te mai stapanesti.pe la 45 de ani iti revii la normal.sincer.

| secret2310 explică:

Cred ca vi se pare o minciuna, dar e adevarat, asfel nu as mai fii aici. Credetima ca nu stiu ce sa fac. apropo de raspunsul ce la dat elena, sigur ca lucrez( impreuna cu sotia).