| Carminamarcu a întrebat:

credeti ca o seara romantica (cu petale de trandafiri, lumanari si chestii de genu) ar fi o idee buna de ziuaindragostitilor, pentru el? mersii

12 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da o idee foarte reusita si asta depinde doar de cat de romantic este prietenul tau!
Eu crede-am ca doar fetele primin in dar surprize de astea!

| Picasso a răspuns:

Sunte-ti popnari? sau daca esti o "ea", nu prea e buna ideea, el ar trebui sa iti ofere asta, si nu te mai stresa atata de ziua indragostitilor! el ar trebui sa se streseze

| Alexandru0007 a răspuns:

Ar fi foarte buna, daca ar fi si el romantic

| wolder a răspuns:

Si eu m-am gandit sa-i fac asta iubitului meu dar nu prea am timp si vine tarziu de la munca cand eu deja dorm.
Cred ca ar fi impresionat mai ales daca seara s-ar termina cu ceva dragostelaughing
Petale de trandarifi rosii, lumarele micute pe care sa le aprinzi cand stingeti lumina, parfum de camera, imbracate sexy. Cam asa as vrea eu sa facblushing

| Azµre a răspuns:

Da de ce nu, dar mai mult bărbatul ar trebui să facă asta...

| LeMousiqe a răspuns:

Super. daca as fi baiat mi-ar placea, dar ar fi mai frumos de la baiat sa faca asa ceva. straight face!
Pa, Pa!
Distractie placuta!

| WildDream a răspuns:

Daca si el e genu mai romantic care sa aprecieze petale de trandafiri si chestii din astea atunci da-i inainte...

| Liliana1981 a răspuns:

Da, ar fi. Dar numai in cazul in care va iubiti.

| Ceva123 a răspuns:

Ideea nu este rea, este chiar inventiva si ingenioasa parerea mea este ca ar merge de ziua indragostitilor, iti urez succes.

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Pai depinde de felul lui de-a fi, daca este un romantic si adora lucrurile de genul asta este o idee buna, dar daca este un tip care uraste lucrurile de genul asta este o idee proasta.

| Miihaelllaaa a răspuns:

Da, ar fi interesant puppy dog eyes. Si mi se pare foarte romantic love struck. Parerea mea e sa incerci smug
Succes love struck.

| Carminamarcu explică (pentru Miihaelllaaa):

Multumesc, chiar o sa incerc