| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca se poate recuceri fosta iubire chiar daca persoana respectiva e intr-o alta relatie? Stiu ca inca mai simte ceva pentru mine.

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Eşti un lingerică!

| darrio2007 a răspuns:

Mai simte pe drk. Cauta-ti alta fată, că nu te mai vrea.

| Rux04 a răspuns:

Bună! Dacă este într-o altă relație nu se poate recuceri. Te sfătuiesc s-o lași în pace și să nu-i provoci suferință actualului iubit. Tu dacă ai avea iubită nu cred că ți-ar conveni să intervină cineva în relația voastră.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a reusi sa recuceresti o fata care s-a despartit de tine din motive mai mult sau mai putin obiective si mai ales daca dupa despartire fata a intrat intr-o alta relatie, sansa de a reveni langa tine este de la extrem de mica la imposibila. Te amagesti inutil daca crezi/consideri ca ar mai avea sentimente reale, adevarate fata de tine. Poti incepe sa cauti o alta fata care sa manifeste sentimente fata de tine. Sanatate!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Și eu simt ceva pentru cățeii de pe stradă, asta nu înseamnă că și vreau să-i iau acasă.

| Andreeush a răspuns:

Dacă deja are pe altcineva îți pierzi timpul.
Dacă mai simțea ceva pentru tine nu ar fi avut pe altcineva, nu crezi?

| Holiday a răspuns:

Discutia nu e "daca se poate", aici raspunsul e clar "da", ci daca e o investitie de timp si resurse buna. Si de cele mai multe ori nu e.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred!
Oricum, sa insisti ar fi o prostie, pentru ca, o relatie care nu a mers inainte, nu va merge niciodata.