| YourDwarf a întrebat:

Heii TPU, stii cum pot recuceri un baiat? Am fost cu el intr-o relatie de 6 luni si vreau sa ma impac cu el.L-am mai intrebat odata daca vrea sa ne impacam si a spus ca poate ar fi posibil dar pana la urma a zis nu,l-am intrebat daca mai simte ceva pentru mine si a zis ca simte ceva, ceva.Ma puteti ajuta sa-mi spuneti cum il pot recuceri.pliss.(As vrea sfaturi chiar de la ei).:p big grin

3 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Dupa propria mea experienta ar trebui sa iesi si sa stai de vorba cu el despre asta.Si ar fi bine sa ii oferi cel mai dragut zambet al tau si sa te uiti in ochii lui cand ii vorbesti.
Si pana iesiti, ar trebui sa vorbiti o saptamana sau chiar mult asa in fel incat sa il determini pe el sa iti ceara o intalnire, intelegi? Daca va face asta, atunci te vei impaca cu el instant.Doar daca lui nu ii place de vreo fata.Ca daca a pus ochii pe cineva, ar fi destul de greu sa te bagi in viata lui din nou.AI avea sanse,dar e destul de complicatlaughing si cam uratlaughing))). Deci cel mai simplu e sa vorbesti cu el mereu, suna-l, vedetiva, si cand ai ocazia sa il ai in fata ta, spune-i tot. happyprofita de orice minut cu el.Bafttaaaa :*

| YourDwarf explică (pentru ShadowGhost):

Multumesc.

| ShadowGhost a răspuns (pentru YourDwarf):

Pentru putin :*.