| 01Dan2012 a întrebat:

Salut, prietena mea s-a despartit de mine dupa o relatie de 4 luni, m-am atasat enorm de ea si simt din toata inima ca o iubesc. Motivul invocat este acela ca nu simte pentru mine ce simt eu pentru ea si nu i se pare corect sa sufar pentru ea. Precizez ca m-am purtat foarte frumos in relatie, atent dar fara sa o sufoc. Credeti ca o mai pot recuceri?

1 răspuns:
| mada1820 a răspuns:

Aici este vorba de ea, daca ea spune ca nu poate sa tina la tine nu stiu ce ai putea sa faci, pana la urma tu nu ai nici-o vina in chestia asta, incearca totusi sa o faci sa se indragosteasca de tine, daca nici asa nu merge cel mai bine ar fi sa iti continui viata fara ea, timpul vindeca orice rana, asa ca, capul sus si mergi inainte. Dragostea cu foarta nu merge.