| Marbella188 a întrebat:

Buna, cu ce sa ma dau sa imi treaca bubitele din zona intima si de pe fund de dupa ras?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un remediu natural foarte popular folosit impotriva iritatiilor este uleiul de masline, de preferat in amestec cu un gel de aloe vera. Ai putea incerca cu ceai de musetel, ceai verde sau negru, ori o tinctura din frunze zdrobite de dafin pe care sa o aplici pe zona inghinala afectate prin badijonare sau cu ajutorul unor dischete folosite la demachiere. SanatatE!

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Am auzit ca sperma ajutawinking poti incerca sa te dai big grin

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Încearcă crema de gălbenele, e foarte bună. happy