| anonim_4396 a întrebat:

În zona intimă am un fel de bubite ca atunci când ai pielea de gaina(la frig) și iti apar bubitele alea. Nu ma deranjează, uneori mănâncă. E normal așa ceva? Nu am boli cu transmitere sexuala!

48 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Poarta lenjerie de bumbac

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Multumesc de sfat!

| aumih16 a răspuns:

Poate fi de la o iritatie! te-ai scarpinat sau ceva!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Da, ma scarpin. să fie de la asta?

| aumih16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cam da! evita sa te mai scarpini!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Bine, și dacă nu ma mai scarpin vor trece?

| aumih16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles! de ce nu!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Binewinking
O să incerc să am abțin să nu ma scarpin. Ce crema a-și putea folosi?

| aumih16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu incearca si tu ceva! nivea! habar nu am! crema de piele sa fie!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Am Nivea! O să incerc în seara asta, să văd dacă dă vreun rezultatwinking
Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că e o iritație

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și de unde iritația asta? Cum trece?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate fi și de nădragi sau ce porți tu când dormi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing nu prea cred ca de la asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci o fi de la alergia aceea au grijă nu te mai scărpina happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care alergie?
Si daca nu ma mai scarpin vor trece?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care o aveai. daca nu te scarpini da.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe care*hee hee
Dar nu am vis ca am vreo alergie!
Ok.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te ai lovit la capulet și ai uitat?

Mai | SkyWaLkeR1 a întrebat:
Buna! O să vă pun niște întrebări importante pentru mine, aș vrea să răspundă doar cine vrea să mă ajute!
1.Ma mănâncă pe tot corpul, dintr-o parte în alta și am niște bubite roșii, ma mănâncă chiar și în

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta a fost demult, acum nu ma mai mănâncă corpul. Am bubitele alea
Și ieri m-am lovit la cap rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E de 2 săpt nu e de mult de la anxietate stres, alimente poate reapărea oricând.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca e de la stres sau anxuetate, exclud asta cu alimentele!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai da și tu ești mereu stresata, speriata de bombe

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda.
,, speriata de bombe''- nu de bombe laughing
Asa e să ai ipohindrie(sper sa fie ipohindrie și să nu am bolile pe care cred ca pe am)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai incerca sa faci pe inteligenta că nu e cazulwinking
Asta e deja prostie cronica ce ai tu nu ipohondrie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ipohondrie se scrie corect, daca tot o dam așa... Ar trebui sa vizitezi un psiholog nu sa pierzi timpul de pomană pe TPU punând atâtea întrebări laughing sa nu mai zic că la unele ți-ar putea răspunde proprii părinți. happy
Îți doresc multă sănătate și vizitează urgent un psiholog daca chiar suferi de ipohondrie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor atunci ai și tu =}}

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Părinții mei nu petrec timp pe TPU! Multumesc, la fel! A-și vrea eu, decât să am toate bolile pe care cred ca le am. și ce face psihologul? Imi zicea să fac ceva, să nu ma mai gandesc, dar pe mine nu ma ajuta asta, am vizitat și locul pe care doream să îl văd de mult timp, și tot nu m-am liniștit, mi-a trecut puțin pe moment, dar după din nou simptome, din nou boli.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sorry nu te întrec dacă te referi la prostie, eu când am avut o problema m-am dus la medic nu m-am plâns mereu pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Drum bun! Ce să zic laughing și ce dacă ma plang pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai pentru orice rahat te plângi asta e ideea. Ești și nesimțită văd, pai eu am zis să îți întrebi părinții nu daca petrec timpul sau nu ei pe TPU ce zic eu și ce înțelegi tu se vede că te-ai lovit ieri la cap. Daca nu te pot ajuta psihologii deși nici nu cred că ai vizitat vreunu' poate te ajut ai tai că de aia ii ai sa îi întrebi. Pui întrebări penibile asta e chestia și la multe din ele ar putea părinții tăi să te ajute, tu tot timpul ai ceva sau pățești ceva eu unu m-am săturat nici nu mai o să îți răspund că văd că ești nesimțită.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing și eu am răspuns frumos ca părinții mei nu își petrec timpul pe TPU, dacă ai avea logica nu au cum să-mi răspundă mie la întrebări! Părinții la fel, nu te mai gândi, fă ceva, de la telefon etc. Nu imi sunt de folos, și de asta întreb pe TPU, nu am fost niciodată la psihic, și părinții nu ma lasa sa merg va zice că la mine sunt în capul meu simptomele, eu nu inteleg de ce nu ma crede nimeni. Simptomele sunt reale, zic că nu ma duc la psiholog ca acolo se duc doar cei cu probleme(de parcă eu nu am una, ca înainte nu eram așa) care au avut o trauma... Pentru mine nu sunt penibile întrebările! Nu mai răspunde dacă nu vrei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu credeam că părinții tăi locuiesc cu tine, ar trebui sa îți asculți parintii că au dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi locuiesc cu mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca locuiesc cu tine poți să îi întrebi direct. nu înțeleg faza ca ei nu își petrec timpul pe TPU, in momentul de față mă gândesc că locuiesc cu tine așa că unele întrebări penale pe care le-ai pus pe TPU îi poți întreba pe ei direct nu le trebuie TPU eu cred că tu nu ai logica daca zici că locuiesc cu tine și nu îți poate răspundă la întrebări incep sa cred că tu ai probleme mai grave la căpușor decât ipohondria

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai le-am spus, au zis să nu ma mai gandesc, ca e în capul meu.
Le zic ca ma doare spatele = imi spun ca ma doare ca stau cocosata, eu stau mai cocosata de mult...
Am arsuri= de la apă minerală, eu beau de mult apă minerală, nu din 18 Martie de când au început arsurile
Ma doare capul= tu nu vrei sa te doara nimic? Așa spun.
Ma doare burta= de la corcoduse, trebuie să mănânci
Ma doare piciorul=ca te joci fotball
Deci au răspuns pentru toate, asta chiar nu ma ajuta pentru ca nu e așa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi că ești dusă cu pluta nu te-am întrebat să îți răspundă pe TPU nici nu mă refeream la așa ceva tu înțelegi ce vrei tu.eu te-am întrebat de la bun început să ii întrebi pe ei direct și tu mă iei că ei nu au cont pe TPU să îți răspundă de parcă numai pe TPU ar putea să îți răspundă doamne ferește ești pierdută rău în spațiu sincer ți am zis tu ai probleme mai grave decât ipohondria ce întreb eu și ce înțelegi tu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing nu eu zic ca de la telefon, doamne. Reciteste ce am scris ca poate nu ai înțeles! sad
Dus cu pluta esti tu!

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are dreptate imprevizibilul tu procesezi informația greșit el te o întrebat să îți întrebi părinții și tu o dai cu TPU se vede că ești un troll obosit care nu are ce face dacă părinții tăi nu te cred noi nici atât părinții tăi au dreptate totul e in capul tau te vaiti din orice ca un copil de grădiniță

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Mâine ce întrebare o să pui că ai un ochi mai mare decât altul? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Bruno92):

Da, și?

| anonim_4396 explică (pentru Bruno92):

=]]

| Bruno92 a răspuns:

Eu cred că ești o prefăcută și nu ai nimic cred că ești un troll obosit

| anonim_4396 explică (pentru Bruno92):

Nu sunt troll, răspunsul tau nu își are sensul, dacă eram troll nu puneam întrebări din ce mi se întâmplă mie.

| MaryMaria333 a răspuns:

E de la epilat. Te'ai iritat de la lama aia.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu m-am epilat!

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar poate te'ai epilat acum ceva vreme si cum te'ai iritat atunci, ai ramas asa. Poti sa le spargi.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Nu m-am epilat niciodată!