| Yasminayasmi75 a întrebat:

Cum sa scap de bubitele dupa fund?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrub pentru corp folosit de 2-3 ori pe saptamana.
incearca cu zat de cafea, e mai natural.

| JackR a răspuns:

Exista bubite "inainte de fund" si "dupa fund"?
Eu zic sa stai in cap, oricum nu te ajuta la altceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o crema pentru coșuri/bubite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosind o crema cu oxid de zinc ( cele pentru eritem fesier contin ingredientul asta ) intr-o concentratie cat mai mare.
https://www.dm.de/buebchen-wundschutzcreme-baby-p7613034749420.html

| Deserth a răspuns:

Presupun ca stai foarte multe ore pe scaun la birou/servici/scoala, e normal sa ai bubite pe fundulet draga, trebuie sa folosesti o crema de calitate si sa te dai pe buculite iar daca nu ajungi cu mainile acolo roaga pe cineva sa o faca