| Alexia20 a întrebat:

Cum sa scapi de bubitele de pe picioare,fund, spate?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Daca e de la epilat incearca sa schimbi modul in care te epilezi. de obicei, din cauza ca te faci cu lama iti apar bube/cosuri (asta in cazul fundului si a picioarelor). iar pe spate iti apar cosuri din cauza transpiratiei, a pubertatii sau a samponului pe care il folosesti. daca samponul tau contine multe chimicale si prostii iti recomand sa ti-l schimb cu unul natural, fara parfum, de exemplu cu urzica sau frunze de nuc.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce fel de bubite? Cosuri, alergie, bube de la epilat? Consulta un dermatolog, nu pot sa iti recomand ceva daca nu stiu despre ce e vorba.

| Alexia20 explică (pentru BiuL):

Pai cosuri, sau de la epilat