| Niko345 a întrebat:

Cum credeti imi pot gasi o prietena frumoasa!?
Dupa poza mea, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| WTF a răspuns:

Salut! Nu conteaza neaparat aspectul daca fata respectiva stie ce vrea de la viata, ai toate sansele sa intalnesti o fata pe gustul tau. Intr-o relatie sunt mai multe aspecte importante decat cel al aspectului si anume compatibilitatea si potrivirea! fundita?

2 răspunsuri:
| VIPlidia a răspuns:

Noi nu iti puteam zice daca poti sau daca nu poti sa iti gasesti o prietena,pana la urma,dai o impresie diversa pentru fiecare, poate pentru unii esti urat, sau poate esti frumos.Asta nu ai de unde sa stii,iar daca vrei sa iti gasesti o fata frumoasa ca prietena,ai grija sa aiba si ceva IQ, frumusestea este trecatoare mereu, pe cand cultura nu.

| AngieT a răspuns:

Nu