| RAY a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune modalitati de gasi o prietena?

4 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

In primul rand sa iesi...din casa, sa iesi in oras la plimbare, la discoteca..si in al 2-lea rand sa fii tu insuti
nu te da niciodata ce nu esti ca pierzi

| SirGilbert a răspuns:

In oras!

| Frewwd a răspuns:

Majoritatea barbatilor cred ca discotecile si cluburile sunt locurile ideale in care pot cunoaste fete.

Personal, cred ca discotecile si cluburile sunt locuri bune in primul rand pentru vazut fete, mai putin pentru cunoscut.
Exista o multime de locuri in care poti cunoaste fete interesante.

Transportul in comun plimba zilnic mii de fete cu care poti intra in vorba (aglomeratia te avantajeaza), in magazine poti cunoste fete si discuta cu ele, in camin, pe strada, la o terasa, orice loc in care poti lega o conversatie poate fi ideal pentru a cunoaste fete interesante.
Totusi, dintre toate acestea, iti recomand unul aparte: bibliotecile.

La biblioteca nu merg doar Criostoiu si tocilarele urate. La biblioteca merg o gramada de fete frumoase si destepte.

PS: nu te du la biblioteca doar sa cunosti fete. Citeste ceva. Cu exceptia cartilor care te invata cum sa faci bombe artizanale, restul n-au omorat pe nimeni.

Bafta la agatat!

| suntsincer a răspuns:

Nu stiu asta ma intreb si eu.