| Pozitivca a întrebat:

Buna,cum credeti merita sa fiu cu un baiat daca mama imi zice ca nu este pentru mine ca o sa ne certam des din cauza la haracterul lui, si stiu precis ca daca am sa ma intilnesc cu el nu o sa fiu cea mai fericita sotie alaturi de el caci asa mi-a spus o doamna care ghiceste si paremisi asa si se intimpla ajutati-ma va rog cu un sfat...

Răspuns Câştigător
| Pitiiics a răspuns:

Eu una spun să asculţi de părinţi tăi, ei ştiu cei mai bine pentru viitorul tău. Au mai multă experienţă.
Dar dacă simţi ceva pentru el atunci ar trebui să te gandeşti dacă el simte la fel?thinking Ai grijă. Părinţi îţi vor binele laughing. Baftă. Funda?kiss.

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Bai,daca il iubesti cu adevarat incearca sa fii cu el!
Desi poate cel mai bine este sa iti urmezi inima!