| Meow2004 a întrebat:

Cum iti dai seama ca esti indragostita?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Te gandesti doar la respectivu', asta e primul si cel mai bun semn laughing
Iti pui tot felul de intrebari, mintea ta "tese" diferite scenarii, tote avandu-l in prim-plan pe el, bineinteles. Inima iti bate mai tare, zambesti mai mult. E frumos sa fii indragostit, daca sentimentele iti sunt impartasite!

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Te gandesti mereu la el, esti interesata de ce face, cum face, cand, si undelaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta doar tu stii, noi nu sunte m in corpul tău sa simtim, nu?

| neutrino a răspuns:

Stai numai in fata oglinzii, iar atunci cand te apropii de persoana respectiva, te cuprind toate naduselile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că te gândești mereu la el. e de ajuns să știi că te-ai îndrăgostit.

| Meow2004 explică:

laughing))