| spawni a întrebat:

Cum pot aborda o fata pe facebook? De ex, pe site-ul acesta sunt cateva replici de abordat, http://www.fiibarbat.ro/cum-abordezi-o-tipa-pe-facebook/ , Ceva replici de genul as vrea sa imi dati exemple!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In realitate mai bine decat pe facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa replicile deoparte!
Fii natural.Asta e cel mai important.
Crezi ca daca ii bagi o replica de sa cada pe spate nu-si va da seama ca te umfli in pene?
Naturaletea e cea mai importanta.Las-o sa vada cum esti tu, nu sa o cuceresti cu niste replici luate de pe internet si sa te face de rusine.

O seara placuta

| sayWhaaat a răspuns:

In primul rand, linkul postat de tine nu merge.
In al doilea rand, desi sunt de acord ca replicile alea iti pot fi de ajutor, daca nu ai macar un pic de originalitate o vei da in bara mai devreme sau mai tarziu.
Toate frazele pe care incerci tu sa le memorezi de pe net, nu-ti vor fi de foarte mult ajutor decat daca pricepi esenta din spatele lor, astfel incat sa iti poti forma propriul vocabular, propria personalitate.
Mult noroc!

| MissmysteriousS a răspuns:

Serios?! Lasa site-urile deoparte! Incearca sa fi original ..nu copiind toate tampenile de pe net.
Asa vrei sa cuceresti o fata?! Dand replici furate. Sfatul meu e sa o lasi balta, pentru ca vei avea de suferit mai tarziu ..cand fata te va cunoaste cu adevarat si va sti la cat iti sta mintea, si vei avea mai mult de suferit atunci, ca vei pune la suflet.
O fata ii place sa fie surprinsa cu gesturi mici si originale. Fi tu insuti, te va ajuta mai mult! Bafta!

| Eviix a răspuns:

Nu merge sa vad!

| igrek a răspuns:

Haladitule, iei replici de pe net?

| biscuitiii a răspuns:

Lasă replicile, fi tu însăți!