| ClearSky00 a întrebat:

Buna TPU.voi cum zice-ti ca e mai bine sa abordezi o tipa pe Facebook, cu un simplu salut sau replici de genul "Wow inca o fata metallica" de exemplu rolling on the floor?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine a 2-a clar decat "buna cf", mie sincer mi s-a scarbit deja de replica asta deja cand o vad is ceva de genu "a, super, inca o conversatie de maxim 5 minute"

| OldSoul a răspuns:

Abordeaza cu ce vrei, dar nu te astepta sa primesti raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va da block in ambele situatii.
Mai bine fa in asa fel incat sa ai cat mai multi prieteni comuni cu ea si mergi lent, cu postari interesante si asteapta sa-ti dea like, sa te barfeasca altcineva ei etc.

| Kerre a răspuns:

Daca vei fi prea direct cred ca iti va da block. Incearca sa o ei lent cu un simplu salut, dupa zi de zi incearca sa extinzi conversatia astfel incat sa fie putin interesata de tine.

| vanessa23 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa o abordezi cu un salut si daca iti va raspunde, sa creezi o conversație legată de ea, sa o cunosti mai bine...
Zic si eu, sper sa te ajute. Succes