| PisicutaaMica a întrebat:

Buna cum pot sa ma epilez de tot jos la pasarica?

Răspuns Câştigător
| Iulia29 a răspuns:

Mergi la salon. nu costa mult si te face foarte bine si in plus nu ai probleme o perioada de timp.

6 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Cumparati o crema depilatoare din orice hipermarket, o aplici, stai cu ea vreo 5 minute si te speli si fresh (citeste si instructiunile inainte). Simple as pie big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru zeeeeeex):

Da dar pe urma ii creste ca dobanda la banca. laughing))))))))

| zeeeeeex a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si asa ce facem... in vreo cativa ani parada nudistilor o sa dispara ca nu se mai vad intimitatile de cantitatea de par nu? Astea sunt riscurile care automat, ca vrei ca nu vrei, ti le asumi odata cu avansarea in varsta.

| ScumpikaTha a răspuns:

Du-te la salon. Acolo te epileaza perfect si poate ai si orgasm

| alin1984 a răspuns:

Este simplu [te fac eu] rolling on the floor)))

| Rossalie955 a răspuns:

laughing pai... incearca benzile cu ceara, cam dureros dar cu alea merge cel mai bine