| Cristyn a întrebat:

cum pot sa-mi schimb adresa de e-mail de la facebook?
(am ales aceasta categorie pentru.ca e cea mai vizitata)big grin

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Te duci sus in dreapta la Contul meu, Setarile Contului si unde scrie Email dai pe Schimba.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici: https://register.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop dai acolo la password! happy

| Cristina_Marius_George_1978 a răspuns:

Salut, am incercat si eu sa schimb adresa de e-mail de la contul FB si imi zice apoi sa astept un e-mail de confirmare pe noia adresa care vreau sa o pun dar astept de o saptamana si nu mai vine nimic, am incercat de nenumarate ori sa obtin acea confirmare de schimbare si nu vine nimic pe m-ail. va rog sa ma contactati la adresa cristeapetrica24@yahoo.com sau cristeapetrica24 ID mes