| Questo a întrebat:

Cum imi schimb adresa de mail de la Facebook?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=email&view In dreptul la EMAIL da click pe -> Editeaza, adauga o noua adresa de email -> salveaza modificarile si apoi o stergi pe cea veche.
Bafta!

| Inela a răspuns:

Buna!
Mail-ul nu poate fi schimbat, doar parola.
Bafta!

| maxxu09 a răspuns (pentru Inela):

Poate fi schimbat si mailul.
Adaugi o noua adresa de mail/salvezi modificarile introducand parola/intri din nou /bifezi noua adresa de mail[ca adresa principala] salvezi modificarile iar apoi daca intri din nou o poti sterge pe cea veche[ apare linkul sterge mail in dreptul adresei de mail veche].

| Jazzberry12 a răspuns:

Account settings; e langa home o sageata happy

| Gales_Viorica_1972 a răspuns:

Cum se poate schimba email?

| Gaciu_Luiza_1990 a răspuns:

Salut! Vreau sa schimb si eu adresa de lagare sau primara a facebook-ului si nu stiu cum! Ma puteti ajuta? Va rog!