| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun mamei mele ca numai sunt virgina? big grinbig grinbig grin

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stef87 a răspuns:

Dar nu trebuie sa-i spui. Cel mult va trebuie sa-i explici daca te ia de mana la ginecolog si spune ala in gura mare "doamna, progenitura nu va mai e fecioara". In rest, fiecare cu viata lui!

| Violetta2303 a răspuns:

Nui zici. oare chiar vrei sa-i zicilaughingI don't want to see:-ss

| HotChoclate a răspuns:

Simplu:nu`i spui.Sau e musai?

| Annd a răspuns:

Si de ce trebuie, ma rog, sa-i dai raportul?laughing lol!

| lavyBandB a răspuns:

Asta depinde si cati ani aithinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde ce fel de persoana e mama ta. daca e autoritara nu ii spune acum, spune-i dupa 18ani. daca e o femeie bland si draguta.ii poti spune direct.totusi de ce vrei sa ii spui? nu cred ca ne voie sa afle acum

| Silvya18 a răspuns:

Pentru ce sa-i spui? nu cred ca ai 12 ani ca numaidecit sa-i spui mamei tale ce ai facut. fiecare cu treaba lui, dar totusi daca vrei sa zici gaseste un moment potrivit zii sa nusi faca griji si ii spui totul cum este.

| emima a răspuns:

Pai gaseste o zi in care ea e binedispusa si are chf de glume si de vorba si ai zici mama uite care e treaba nu mai sunt virgina asta e am gresit

| dadaloveu a răspuns:

Pai parerea mea este ca daca ai peste 17 ani sau chiar 17 ani ar fi ok intai sa-i spui, in caz ca nu stie ca ai un prieten(daca asa este), il prezinti, vorbesti cu ea despre el si apoi ii spui: mama, stii ca tot bate gandul sa-ti spun ceva si nu am de gand sa iti ascund acest lucru e o chestie foarte serioasa si vreau sa fiu sincera cu tine stii il iubesc atat de mult pe (acel baiat) incat am hotarat de comun acord sa ne incepem viata sexuala si am facut-o!happy nu cred ca se va supara pe tine decat daca nu este pe rit vechilaughing adic sa iti incepi viata sexuala cu cel cu care te mariti, dupa nunta mult succes si fa-ti curaj! lucrul acesta tot se intampla odata si odata!kiss

| andreigroza19 a răspuns:

Pai intr-o zi in care e in toane bune.incearca sa stai de vorba cu ea.la inceput ceva banal apoi mai discuti despre dragoste si mai catre final ii zici despre ce s-a intamplat. daca ramane socata zii ceva ca ai crescut ai inceput viata. nu puteai astepta atat de multbig grin fa-o intr-o zi cand e in toane bune si are chef de discutziibig grinwinking

| αиdяαdα a răspuns:

Cu gura. Mamă nu mai sunt virgină!