| SaveMe a întrebat:

Cum setez timpul dintre slide-uri in PowerPoint 2003? Nu as mai vrea sa dau click de fiecare data cand vreau sa apara alt rand si de accea intreb. Scuzati categoria! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Click dreapta in stanga pe diapozitilele alea mici de iti apar si alegi de acolo "tranzitie intre diapozitive" si o sa iti apara in dreapta un fel de fereastra de unde debifezi " cand se face click cu mouseul" si bifezi "in mod automat dupa" si alegi de acolo cate secunde vrei.

sper ca am explicat cat de cat ok