| scumpica09 a întrebat:

Bunabig grin! Am un prieten pe care il consider ff bun:X radem glumim big grin eu il plac ff mult:X si as vrea sa aflu daca si el ma placebig grin.Momentam vorbim doar pe mess pentru ca el este plecat. am intrebat un pr despre asta si mi-a zis ca posibil sa ma placa pentru ca un baiat nu isi petrece timpul pe mess vbind cu o fata pentru care nu simte nimic. De ex: cand i'am trimis o poza cu mine tinand niste floribig grin mi-a zis ceva de genul: flori tinute de o floare:X, sau de craciun i'am dat web si aveam caciula de mos craciun mi-a zis ca: lui ii place craciunita de la webhee hee. si multe asemanatoarebig grin acum 2 luni m'a intrebat daca il placbig grin i'am rasp ca da! iar dupa m'a intrebat daca as vrea si o relatie si mi-a zis ca vrea sa vorbim cand vine acasa. Dupa un timp ne'am certat rau mi-a zis ca nu mai e nmik ca inainte sad aproape ca nu mai vorbeam delocsad si intr'o seara aveam la status "sad" si mi-a zis sa nu mai fiu suparata pentru ca despre noi sa o vorbim in vara, eu i-am rasp: u esti acea persoana care-mi aduce zambetulpe botic! el: si o sa continui sa ti-l aduc. Acum vorbim iar dar ca inainte dar numai despre noi nubig grin.Eu dupa mine cred ca el ma place big grin! Vreau pareribig grin Fundalove struck

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

M-am pierdut in poveste, vrei sa stii daca el te place? daca a spus ca vrea sa vorbiti la vara sigur te place.

| scumpica09 explică:

App am uitat sa spun ca am impresia ca este cam gelos si ca uneori imi cam scoate ochii cu ce am gresitbig grin