| Anonym2013 a întrebat:

Am un prieten pe care il consider ff bun:X radem glumim big grin eu il plac ff mult:X si as vrea sa aflu daca si el ma place.Momentan vorbim doar pe mess pentru ca el este plecat. am intrebat un pr despre asta si mi-a zis ca posibil sa ma placa pentru ca un baiat nu isi petrece timpul pe mess vbind cu o fata pentru care nu simte nimic. De ex: cand i'am trimis o poza cu mine tinand niste flori mi-a zis ceva de genul: flori tinute de o floare:X, sau de craciun i'am dat web si aveam caciula de mos craciun mi-a zis ca: lui ii place craciunita de la webhee hee. si multe asemanatoare acum 2 luni m'a intrebat daca il plac i'am rasp ca da! iar dupa m'a intrebat daca as vrea si o relatie si mi-a zis ca vrea sa vorbim cand vine acasa[aici aveam impresia ca ar fi si putin gelos pentru ca ma intreba ce am facut pe unde am fostbig grin ca sa ajunga sa intrebe si cu cine laughing s-au cand am avut gagik mi-a batut app ca l-am dezamagit asta inainte cu cateva luni sa ma intrebe daca il plac. Dupa un timp ne'am certat rau mi-a zis ca nu mai e nmik ca inainte aproape ca nu mai vorbeam delocsad Acum vorbim din nou ca inainte doar ca nu despre noi, [app el are 23 de ani si eu 17 jumatatelaughing ]... Vreau sa ma ajutati cu sfaturi ceva:Xce credeti despre comportamentul lui, ce parere aveti, ce a-ti face si voi daca a-ti fi in situatia aceasta?big grin dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Sa fac misto?
Nu, chiar deloc.Si aia chiar e parerea mea, pentru ca din cate vad aci mi se pare ca treaba e destul de ok intre voi 2 asa ca bafta cu tipu asta happy

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Foarte tare...casa de piatra laughing

| Zaibaru a răspuns:

Parerea mea este ca el nu te mai place dar daca ai zis ca ai fost cu el nu? sau cam asa cred ca l-ai putea intreba nu-s nu fie jena...