| myhaela13 a întrebat:

Buna :-d
care stie cum se numeste melodia minutul 56:32(http://www.youtube.com/watch?v=BGRyBy4gO30) de la next top model by catalin botezatu

si aceasta tot de la next top model by catalin botezatu de la minutul 21:28

plzzzzzzz dau fundita! scuze categ dar asta este cea mai folosita categ!

uitati-va la next top model by catalin botezatu la minutele care le-am precizat mai sus si spuneti-mi si mie plzzz cum se numesc mel.

1 răspuns:
| Jigsaw a răspuns:

1.Nu ai lasat link pentru video, deci nimeni nu te poate ajuta.
2.'Adolescenti' - este cea mai folosita categorie.