| Carl a întrebat:

Cum se numeste melodia de la Next Top Model by Catalin Botezatu? Aceea de pe fundal cand le prezinta pe fete.

http://www.youtube.com/watch?v=-ezHjn0xulk&feature=relat ed%28exemplu%29

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu asta. Dar sigur a scris-o cineva o sa afli joi.Azi e marti maine miercuri si urmeaza joi.

| m14g a răspuns:

Britney Spears Beware
am venit prea tarziu? iarta-ma atunci. Ideea e ca asta e melodia... deci mestec-o in liniste! Iti doresc auditie placuta.